Úvod / Zbraně / Pistole

Glock 34 Gen4 (9mm Luger)

Glock 34 Gen4 (9mm Luger)

Nové pistole Glock 34 Gen4 (4.generace) mají několik nových vlastností, které uspokojí nejnáročnější zákazníky. Nejdůležitější je systém výměnných gripů - G17 MBS(Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných grip

Dostupnost
Na objednání
Vaše cena
21 124 Kč / ks
Výrobce
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Glock 34 Gen4 (9mm Luger)

Nové pistole Glock 34 Gen4 (4.generace) mají několik nových vlastností, které uspokojí nejnáročnější zákazníky. Nejdůležitější je systém výměnných gripů - G34 MBS(Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných gripů umožňuje uživateli měnit velikost obvodu rukojeti a přizpůsobit jej tak velikosti ruky. V nabídce jsou 3 velikosti gripů - malý, střední a velký. Výměna se velmi jednoduše provádí demontáží jediného čepu. Zbraně jsou osazeny malým gripem, který zmenšuje vzdálenost od spouště o 2 mm oproti standardnímu rámu G34. Střední grip (2 mm) nabízí stejnou velikost jako standardní rám G34. Velký grip (4 mm) prodlužuje vzdálenost od spouště o další 2 mm. Velkou výhodou je, že úhel rukojeti zůstává i s různými gripy stejný. Tím je zajištěno, střelec po výměně gripu, nebo pistole Glock za jinou, nestřílí výš nebo níž.

 

Vypouštěč zásobníku je zvětšený a stranově volitelný. Umožňuje bez potřeby dalších součástek změnu strany, na které je instalován.

Sestava vratné pružiny byla nahrazena sestavou duální vratné pružiny, která znatelně snižujezpětný ráz a má delší životnost.

Dále má Gen4 novou povrchovou texturu rámu Rough Textured Frame (Gen4 RTF), která zlepšuje trakci úchopu. Během nedávných náročných testů odolnosti byly pistole Gen4 prověřeny v USA jednotkami SWAT s jednoznačně pozitivními výsledky.

Gen4 představuje další krok v plnění závazku firmy Glock, kterým je výroba nejlepších zbraní pro ozbrojené složky, armády i civilní zákazníky.

Specifikace:

Ráže: 9x19 mm Para (Luger)
Délka (závěru): 207mm
Výška se zásobníkem: 138mm
Šířka: 30mm
Vzdálenost mezi mířidly: 192mm
Délka hlavně: 135mm
Profil hlavně: 6 drážek
Kapacita zásobníku: 17
Hmotnost: 650g (bez zásobníku)
Prázdný zásobník standard: 78g
Prázdný zásobník volitelný: 81g
Plný zásobník: 280g
Úsťová rychlost (V0): 370m/s
Úsťová energie (E0): 550J
Délka chodu spouště: 12,5mm cca
Odpor spouště: 2,0kg cca

Dotaz k produktu: Glock 34 Gen4 (9mm Luger)

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné
povinné pole
Váš dotaz:povinné
povinné pole