Úvod / Nože - chladné zbraně / Taktické nože

Nůž Kizlyar Korshun 3

Nůž Kizlyar Korshun 3

3. generace jednoho z nejpopulárnějších vojenských nožů Kizlyar speciálních jednotek SPECNAZ a OMON. Čepel je frézovaná z jednoho kusu 6 mm silné ruské 65X13 oceli.

Dostupnost
Skladem u dodavatele (1-3 dny)
Vaše cena
3 700 Kč / ks
Výrobce
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Nůž Kizlyar Korshun 3

Třetí verze nejpopulárnějšího vojenského nože Kizlyar. Tento nůž se ukázal být nejvíce populární pro ruské jednotky speciálního určení díky geometrii a víceúčelovosti a vynikajícím řezným vlastnostem. Svůj bojový křest si prodělal v tvrdých bojích v horách na jihu Ruska. Po vzoru SPECNAZ a OMON si jej pořizovali za své peníze i řadoví vojáci. Čepel je frézovaná z jednoho kusu 6 mm silné ruské 65X13 ocele.

 

Tato třetí verze Korshunu má oproti jedničce masívnější horní hranu čepele, jeho váha je díky tomu vyšší o celých 20g.

 

Celá čepel je kryta povrchovou úpravou snižující odražené světlo. U této třetí verze nože Korshun je použita úplně nová technologie černění, díky které by černění mělo být ještě odolnější než to doposud používané. Jeho zvláštností je také to, že při pohledu po světle vytváří želvovinový vzor.

 

Pro nože Korshun-3 byla v Ruské federaci vyjednána výjimka, aby nemusely mít registrační číslo, tím jsou tyto nože nedohledatelné ve státních úředních záznamech.


Nůž je dodáván s pouzdrem nového typu, které tvoří jádro z odolného polymeru, svrchu pokrytého kůží.
Parametry: Celková délka: 293 mm Délka čepele: 164 mm Tloušťka čepele: 5.5 mm Materiál čepele: 65X13 (tvrdost 58 HRC) Váha nože: 303 g Rukojeť: Elastron G Pouzdro: ABS polymer + kůže

Dotaz k produktu: Nůž Kizlyar Korshun 3

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné
povinné pole
Váš dotaz:povinné
povinné pole