Úvod / Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

ZBRANĚ, NÁBOJE & KOMPONENTY - prodej

Prodej tohoto sortimentu upravuje zákon č.119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu (zákon o zbraních) v platném znění.  Je nasnadě, že vám zboží takového charakteru bez splnění požadavků danných tímto zákonem prodat nemůžeme. Stejně tak jako vám ho (i přesto, že jste osoba vlastnící odpovídající ZP) nemůžeme prodat přes e-shop. 

Veškeré takové nákupy zboží, vybrané a objednané přes naše obchodní stránky www.zbrane-doplnky.cz jsou považovány za imaginární a váš elektronický nákup bude sloužit jen k rezervování tohoto zboží. Dále budete vyrozumněni prodejcem o možnostech prodeje takového sortimentu, či případné rezervaci zboží. V případě, že jste se již takovou rezervaci zboží uskutečnili, není tato nijak pro vás závazná do doby potvrzení objednávky 
prodejci našeho obchodu.

Vyřízení zbrojního průvodního listu pro prodej(trvalý vývoz) do zahraničí účtujeme poplatek 2500 Kč + 800 Kč kolek pro Policii ČR a případný překlad cca 500-1000 Kč (není potřeba pro Slovensko).

AIRSOFT - prodej zbraní a střeliva / vzduchové zbraně a plynové zbraně

Veškeré airsoft/vzduchové zbraně a plynové zbraně jsou dle zákona č. 119/2002 Sb. prodejné od 18 let (tedy fyzickým osobám způsobilým k právním úkonům starším 18-ti let a právnickým osobám). Pokud tedy přijdete do naší prodejny - budeme chtít předložit doklad totožnosti a pokud nebudete splňovat věkové požadavky - nebude vám zboží prodáno. Pokud nakupujete přes e-shop, pak uzavřením objednávky automaticky odsouhlasujete, že jste starší 18.ti let a nesete veškeré následky spojené se škodami, které zbraň způsobí.

Nákup přes internet


V případě, že by se cena poštovného měla měnit, bude vám zaslán e-mail s žádostí o odsouhlasení.
V případě větších odběrů zboží je možné poskytnout speciální slevu - kontaktujte nás prosím pro blizší 
informace. Zboží běžně expedujeme do dvou pracovních dnů. Pokud se vyskytnou komplikace, budete informováni e- mailem nebo telefonicky.

Zpravidla zboží balíme a odesíláme následný pracovní den po objednání, pokud je skladem.
V případě komplikací a nesrovnalostí v objednávce či zboží, je objednatel také do 24 hodin kontaktován prostřednictvím SMS, e-mailu, či telefonicky. Objednatel zboží přes e-shop po nákupu obdrží na e.mail s náhledem objednávky a konečnou cenou.

V případě, že najde na objednávce chybu (např. osobní odběr zaměněn s dobírkou) stačí toto upřesnit prodejci 

V případě individuálních potřeb objednatele, je možné upravit cenu a způsob přepravy - jen dle dohody !
Objednateli, který uvede při registraci / objednávce nesprávný, nebo nefunkční e.mail a neuvede ani správné tel. spojení, bude objednávka do 48 hodin stornována. Objednateli, kterému zásilka nepřijde - se něco takového tedy pravděpodobně stalo.

Čtěte podrobně a správně vyplňujte údaje při objednání. V případě pochybností o správnosti objednávky, faktury a ceny, či výběru zboží, nás prosím kontaktujte.

Nákupem také souhlasíte se zařazením do věrnostního programu. Z věrnostního programu pro Vás nevyplývají žádné povinnosti.

Vrácení zboží

Vrácení zaslaného zboží je možné uplatnit v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, do 14 dní od převzetí zboží bez uvedení důvodu (§ 53 odst. 7). Toto ustanovení se týká pouze zaslaného zboží a netýká se zboží, které bylo zakoupeno osobně v naší provozovně. Je také třeba upozornit, že ustanovení občanského zákoníků se týkají pouze koncových spotřebitelů. Pokud tedy u nás nakupujete v rámci své podnikatelské činnosti, není možné odstoupení od smlouvy dle ustanovení na ochranu spotřebitele uplatnit, na takový nákup se vztahují ustanovení obchodního práva.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v 14denní lhůtě, postupujte prosím dle níže uvedených podmínek. Při jejich splnění vám bude vrácena kupní cena. Upozorňujeme, že lhůta na vrácení zboží neznamená v žádném případě lhůtu na testování zboží. Odešlete dopis (nejlépe e-mailem) na adresu info@zbrane-doplnky.cz s textem: 

Zboží doručte po dohodě s naším pracovníkem na naši pobočku do 14 dnů, počítáno od prvního dne 
následujícího po převzetí zboží. V záručním listě výrobce nevyplňujte datum prodeje, dokud se nerozhodnete, že si zboží ponecháte, nebo neuplyne lhůta na vrácení.

Zboží, které chcete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu Nám. TGM 99 Příbram 261 01 (více v Kontaktech), by mělo být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi. Pokud by tomu tak nebylo, byly bychom nuceni odečíst z vracené kupní ceny snížení hodnoty takového zboží. Neposílejte zboží na dobírku (nebude převzato), doporučujeme vám zboží pojistit.

V případě přijetí vraceného zboží zpět vám bude zaslán dobropis na zboží. Podepsaný dobropis doručíte na adresu prodejce (poštou nebo osobně). Na základě podepsaného dobropisu vám bude vyplacena částka za vrácené zboží.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží vám peníze za zboží zašleme převodem na váš účet nebo složenkou, a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží a podepsaného dobropisu. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek není možné akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. Děkujeme za pochopení.

Při doručení zboží si prohlédněte zboží, a to zejména neporušenost originálního obalu. Pokud je originální obal jakkoliv mechanicky porušen, vždy před podepsáním přepravního listu požadujte překontrolování rozbaleného zboží. V případě, že zjistíte poškození zboží pod porušeným obalem, odmítněte toto zboží převzít.

Pokud obal výrobku není nijak porušen a při rozbalení zboží zjistíte nějaké poškození nebo, že je objednávka nekopletní, neprodleně nás 
kontaktujte na tel. čísle 775 148 689.

U zásilky je vždy daňový doklad. Stane-li se, že u zásilky chybí, obraťte se prosím na našeho pracovníka, a to nejlépe na e-mail info@zbrane-doplnky.cz.

Odpovědnost za vady zboží i záruka se řídí přislušnými ustanoveními občanského zákoníku, obchodníku zákoníku a dalšími relevantními právními předpisy České republiky. Vyhrazujeme si právo neakceptovat objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena od dodavatele zboží.

V případě, že tato situace nastane, budete neprodleně kontaktováni za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že jste předem zaplatili cenu za zboží, bude vám tato částka převedena zpět na váš účet nebo adresu, a to v nejkratším možném termínu.

Vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky bez udání důvodu.