Combat Systems LaserCore Advanced AR/AK Mag Pouch - Barva: Multicam


Cena
390 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00290-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednání
ks

Pouzdro na zásobník typu AR15 nebo AK47 z produktové řady LaserCore. Více

Nová produktová řada LaserCore přináší celou paletu pouzder a nesmí v něm chybět ani pouzdro na zásobník do ARka a AKčka. Jednoduché, praktické a ultralehké - to vše a ještě víc přináší nový Advanced Mag Pouch z řady LaserCore.

Jedno pouzdro - spoustu možností jak s ním pracovat. V základu při nákupu obdržíš otevřené pouzdro na jeden zásobník tipu AR15/AK47, který uvnitř drží pomocí retenční pojistky ze shockcordu.

Aby celá sumka dobře držela svůj tvar, nebortila se a usnadňovala zasouvání zásobníků do pouzdra je zadní i částečně přední strana vyztužena z kompozitního materiálu Tegris. Ten je extrémně pevný a zároveň ultra lehký takže celé pouzdro váží jen pár desítek gramů. 

Při montáži na tvůj gear určitě oceníš poloviční MOLLE systém, který ti pomůže precizně doladit výškové umístění pouzdra zejména na opasek a zároveň je zachována plná kompatibilita s tradiční MOLLE vazbou.

VYROBENO V ČECHÁCH

LaserCore Advanced AR/AK Mag Pouch - Pouzdro na zásobník

LASER CORE

LaserCore produktová řada je založena na Laser cut technologii, která nám pomáhá eliminovat počet textilních dílů a tím i šítí. Celé pouzdro je tak lehčí a zároveň odolnější.

NÍZKÁ VÁHA

Doslova pár desítek gramů, tolik váží nový AR MAG. Na své výstroji ho tedy téměř ani neucítíš a nebudeš o něm vědět. Víme z vlastní zkušenosti, že gramy se nasčítají a výstroj se pronese.

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. Combat Systems na materiálu nešetří, proto se nemusíš bát, že se ti sumka někde rozpadne!