Combat Systems Modular Gunfighter Belt 2.0 - Barva: Multicam, Velikost: L


Cena
2 590 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00288-3

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na dotaz - Pro více informací o dostupnosti tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat.
ks

Taktický modulární opasek 2v1 s MOLLE vazbou a sponou Cobra s D-Ringem pro nouzové slanění. Více

Moderní bojiště se neustále vyvíjí a s ním musí jít ruku v ruce i výstroj. Moderní doba si žádá způsob jak efektivně nosit zásobníky, lékárnu a další vybavení a zároveň možnost vše snadno a rychle sundat nebo nandat. Tuto podstatu řeší bojové opasky s MOLLE vazbou, kterých je na trhu celá řada. My jdeme s dobou a nabízíme dvě vlastní řešení. Níže se podíváme na řešení, které v sobě skrývá i prostředek pro nouzové slaňování a to náš Modular Gunfighter Belt 2.0, který je na trhu již v druhé generaci.

Gunfighter Belt 2.0 je ucelený systém, který se skládá z 2 samostatných opasků, jenž můžeš nosit nezávisle na sobě. Vnitřní polstrovaný kalhotový opasek Base Belt o šíři 45mm tvoří základ celého systému a pomáhá roznášet váhu vnějšího opasku. Vnější opasek pak následně díky MOLLE vazbě nese pouzdra a vybavení a společně drží dohromady pomocí suchého zipu. Velmi snadno a rychle tak můžeš opasek s výbavou sundat a dát do kufru auta a následně zas rychle nasadit a být připraven válčit.

Tuhost a výdrž vnějšího opasku zajišťují dvě vrstvy vysoko pevnostního popruhu s pevnostním prošitím a nízkou váhu a profil zase MOLLE vazba vyřezávaná pomocí CNC laser technologie. 

Velikost Obvod Opasku
S 80 - 90 cm
M 90 - 100 cm
L 100 - 110 cm
XL 110 - 120 cm

VYROBENO V ČR

Modular Gunfighter Belt 2.0 - Taktický opasek

LASER CUT

Díky laser cut technologii lze používat nové pokrokové materiály a zároveň odvádět preciznější práci při výrobě.

MODULARITA

MOLLE vazba ti poskytuje široké možnosti jak nosit pouzdra a vybavení a duální systém opasků, možnost rychle sundat a zase nandat celý tvůj gear!

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. Na materiálu se nešetří, proto se nemusíš bát, že se ti opasek někde rozpadne!