Combat Systems Quad SMG Elastic Mag Insert na zásobníky - Barva: Ranger Green


Cena
390 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00285-5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednání
ks

Elastický insert na 4 zásobníky typu SMG a dalšího vybavení do našich chestrigů a platforem. Více

Potřebuješ svůj nosič plátů nebo taktickou vestu osadit zásobníkama a hledáš šikovné řešení? Tento elastický insert na 4 zásobníky pro zbraně typu SMG ráže 9MM (HK MP5, Glock apod.) tě pokreje a budeš příjemně překvapen co vše dokáže. Primárně je navržen jako vložka do MMP Platformy ale díky suchému zipu (háček na zadní straně, smyčka na přední straně) ho můžeš použít i samostatně případně díky kompatibilitě s dalšími výrobci i jako aftermarket řešení. Díky elastickému popruhu můžeš v insertu nosit nejen zásobníky ale celé spektrum vybavení, které mají podobný rozměr jako zásobník. Pokud si nejseš jistý základní retencí zásobníků v podobě pružné 10cm gumy můžeš insert ještě doplnit i přídavný shockcord s tahátkem pro 100% fixaci (prodává se zvlášť).

VYROBENO V ČECHÁCH

Quad SMG Elastic Mag Insert - Elastický insert na zásobníky

ELASTICITA

Fixace zásobníků je docílena pomocí elastické MIL-SPEC gumy, která zajistí komfortní přebíjení a zároveň dobrou fixaci zásobníku.

MODULARITA

Insert můžeš nosit jako vložku do MMP Platformy a nebo samostatně pomocí velcro na spoustě jiných výrobků od jiných výrobců.

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. My na materiálu nešetříme proto se nemusíš bát dát insertu pořádně na frak.