Cena
1 990 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00273-2

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednání
ks

Pouzdro na zdravotnický materiál nebo IFAK nebo též lékárnička a spoustu dalších jiných názvů je možné použít pro tohle pouzdro na zdravotnický materiál. Rapid Deployment IFAK pobere základní nezbytné zdravotnické potřeby jednotlivce a společně se svojí platformou umožní nosit jej na vestě, opasku a jiném taktickém vybavení. Více

RAPID DEPLOYMENT IFAK 

Občas nastanou v boji nebo při tréninku situace, kdy dojde ke zranění a tvůj buddy tě bude muset ošetřit. Proto bys u sebe měl mít základní sadu zdravotnických potřeb a to na dobře viditelném a přístupném místě. Přesně k tomuto účelu bylo v\robeno pouzdro - IFAK, které není zbytečně velké ani nesmyslně malé. Velmi snadno ho sundáš sám jednou rukou z platformy, kterou můžeš přidělat na opasek, vestu, batoh nebo jiný gear. Obsahově byl IFAK navržen tak, aby pojmul veškeré zdravotnické potřeby doporučené dle posledních TCCC Guidelines a přitom zachoval pohodlnou manipulaci s obsahem bez zbytečného potenciálního poškození sterilních obalů.

Rapid Deployment IFAK se skládá ze dvou částí a to platformy s možností montáže na MOLLE vazbu či opasek a samotného odnímatelného pouzdra na zdravotnické potřeby. Pouzdro samotné je možné z jeho čelní strany doplnit o reflexní čtverec (IR nebo reflexní) pro lepší identifikaci pouzdra. 

Levá vnitřní část pouzdra je opatřena dvěma tunelovýma přihrádkama na hrudní krytí, nosní vzduchovod, trauma nůžky a hemostatickou gázu. Na vrchní tunelové přihrádce je navíc průhledná kapsa na suchý zip (COMBAT PILL PACK) pro analgetika nebo jiné léky v tabletách. 

Pravá vnitřní část pouzdra disponuje univerzálním systémem výřezů s možností individualizace fixace pomocí suchého zipu nebo kulaté gumy. Z výroby byla pravá část osazena dvojicí 1" pružných popruhů pro fixaci 6" obvazu, dekompresní jehly a psací potřeby, avšak díky systémů výřezů si ji může každý doupravit dle vlastní představy.

Rozměr: 19x12.5x6 cm

VYROBENO V ČECHÁCH

Rapid Deployment IFAK - Pouzdro na zdravotnický materiál

TCCC

Náš Rapid Deployment IFAK jsme navrhli ve spolupráci s operátory, kteří patří mezi tuzemskou špičku v poskytování bojové medicíny dle NAEMT TCCC.

MODULARITA

Náš IFAK můžeš přidělat na MOLLE vazbu nebo nosit i na obyčejném opasku. Je jen na tobě kam si ho umístíš. Fungovat bude vždy skvěle!

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. My na materiálu nešetříme proto se nemusíš bát, že se ti IFAK někde rozpadne!