Combat Systems Triple AR Elastic Mag Insert na zásobníky - Barva: Coyote Brown


Cena
390 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00284-5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednání
ks

Elastický insert na 3 zásobníky typu AR 15 a další vybavení do Combat Systems platforem a chestrigů. Více

Potřebuješ svůj nosič plátů nebo taktickou vestu osadit zásobníkama a hledáš šikovné řešení? Tento elastický insert na 3 zásobníky pro zbraně typu AR (Magpul, USGI, Hexamag apod.) tě pokreje a budeš příjemně překvapen co vše dokáže. Primárně je navržen jako vložka do MMP Platformy ale díky suchému zipu (háček na zadní straně, smyčka na přední straně) ho můžeš použít i samostatně případně díky kompatibilitě s dalšími výrobci i jako aftermarket řešení. Díky elastickému popruhu můžeš v insertu nosit nejen zásobníky ale celé spektrum vybavení, které mají podobný rozměr jako zásobník. Pokud si nejseš jistý základní retencí zásobníků v podobě pružné 10cm gumy můžeš insert ještě doplnit i přídavný shockcord s tahátkem pro 100% fixaci (prodává se zvlášť). 

VYROBENO V ČECHÁCH

Triple AR Elastic Mag Insert - Elastický insert na zásobníky

ELASTICITA

Insert je tvořen z MIL-SPEC gumy a jeho elasticita ti umožní nosit i jiné vybavení než jen zásobník. S přehledem můžeš nosit i menší vysílačku. 

MASKUJE V NVG

Díky použitým materiálům je zajištěno maskování i v IR spektru tedy zejména při použití nočního vidění.

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. Combat Systems na materiálu nešetří, proto se nemusíš bát dát insertu pořádně na frak.