Combat Systems Triple KYDEX AR Mag Insert na zásobníky - Barva: Multicam


Cena
990 Kč

Výrobce
Combat Systems

Kód produktu
P00283-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednání
ks

Insert na 3 zásobníky typu AR 15 s kydexovou vložkou do Combat Systems platforem a chestrigů. Více

Potřebuješ svůj nosič plátů nebo taktickou vestu osadit zásobníkama a hledáš řešení se kterým je nikde nepoztrácíš? Tento insert na 3 zásobníky pro zbraně typu AR (Magpul, USGI, Hexamag apod.) s vložkou z Kydexu tě pokreje a budeš příjemně překvapen co vše dokáže. Primárně je navržen jako vložka do MMP Platformy ale díky suchému zipu (háček na zadní straně, smyčka na přední straně) ho můžeš použít i samostatně případně díky kompatibilitě s dalšími výrobci i jako aftermarket řešení. Hlavní benefit spočívá v samosvorné schopnosti speciálně tvarovaných kydexových vložek. Kydexové vložky zajistí to, že ti zásobník samovolně nikde nevypadne a zároveň nepotřebuješ žádný další fixační element, jenž by ti bránil v rychlé manupulaci se zásobníkem. Vložky se dají snadno a rychle vyndat nebo nahradit za jiná řešení. 

VYROBENO V ČECHÁCH

Triple KYDEX AR Mag Insert - Kydex insert na zásobníky

LASER CUT

Je použitá laser cut technologie, která nám pomáhá eliminovat počet textilních dílů a tím i šití. Celý insert je tak lehčí a zároveň odolnější.

SAMOSVOR 

Vložky jsou dodáváné spolu s insertem, jsou z materiálu Kydex, který mimo jiné poskytuje samosvornou schopnost. Ta zajistí, že zásobník nikde nechtěně neztratíš.

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. Combat Systems na materiálu nešetříme proto se nemusíš bát, že se ti insert někde rozpadne!