Cena
1 999 Kč

Výrobce
GBRS Group

Kód produktu
P00045-5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na dotaz - Pro více informací o dostupnosti tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat.
ks

GBRS Group "SBS" (Second Best Sling) byl navržen s ohledem na koncového uživatele. Naším cílem je vyrábět a neustále vyvíjet vysoce výkonný minimalistický popruh nabízející maximální přizpůsobení bez přebytečného materiálu a nežádoucí hmotnosti. Více

GBRS Group "SBS" (Second Best Sling) byl navržen s ohledem na koncového uživatele. Naším cílem je vyrábět a neustále vyvíjet vysoce výkonný minimalistický popruh nabízející maximální přizpůsobení bez přebytečného materiálu a nežádoucí hmotnosti.
Testovali jsme materiály a upevňovací body a cítíme, že je to zatím naše nejlepší volba, přičemž hlavním cílem je design a funkčnost.

SBS má dlouhý přední konec se možným posuvem o délce 101cm, který lze oříznout tak, aby sednul jakémukoliv uživateli. Stejně jako 50cm konec, který lze zastřihnout, aby se doladilo celkové přizpůsobení popruhů a poskytly jednotlivci ten nejlepší výkon. Rozměry polstrování byly navrženy pro maximální funkční pohodlí se zúžením na obou koncích, aby se eliminovaly záchytné body při zavěšení karabiny na záda uživatele. Polstrování je pokryto čtyřsměrnou strečovou tkaninou Tweave, která nabízí hladký pohyb bez tření kolem krku nebo přes zadní část vašeho gearu. 10cm vytahovací poutko má dva středové cvočky, které lze odstranit, pokud by uživatel upřednostňoval poutko na palec místo poutka. Odstranili jsme velký kovový hardware, který se běžně vyskytuje na popruzích  a snížili jsme hmotnost na 77 gramů, což je polovina hmotnosti jiných popruhů na trhu.

Alternativní produkty2