Cena
23 989 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00248-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na dotaz - Pro více informací o dostupnosti tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat.
ks

Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Pistole Messerschmitt ME 1911 9mm Luger, 5" je spolehlivá, vysoce výkonná zbraň s perfektní přesností a příjemnou cenou. Více

Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady pistolí Messerschmitt.

Nový Messerschmitt ME 1911 je klasická samonabíjecí pistole typu 1911 v inovovaném provedení a modernizovaném designu. Pistole Messerschmitt 1911 se vyrábí v nerezovém nebo černém barevném provedení.

Pistole Messerschmitt ME1911 je postavena na "full size" kovaném ocelovém rámu, který má v přední části montážní rozhraní Picattiny pro připevnění svítilny nebo jiného kompatibilního příslušenství. V zadní části je pistole již v základu vybavena plochým domečkem bicí pružiny. 

Spoušťový mechanismus pistole je klasický SA - Single Action. Kohout typu Commander je odlehčený, skeletizovaný stejně jako spoušť samotná. Pistole Messerschmitt 1911 má klasickou, ale již v základu protaženou  dlaňovou pojistku "bobří ocas" a také prodlouženou a oboustrannou pojistku spouště. 

Mířidla se u pistole Messerschmitt ME1911 skládají ze zadního stavitelného hledí LPA TRT  a přední ocelové mušky Novak. LPA TRT je řada hledí, která je svým designem vhodná nejen na sportovní přesnou střelbu, ale i na běžné nošení. Hledí má nízký profil a je stavitelné jak výškově, tak stranově. Nastavení se provádí pomocí klikacích, tvrzených šroubů. 

Střenky mají  u pistole ME1911 příjemné zdrsnění "checkering", který v kombinaci s materiálem G-10 zajišťuje  vysokou kvalitu a jistotu  úchopu a má protiskluzovou funkci ať již v dešti a vlhku nebo pokud se vám potí dlaně v horkém počasí. Střenky jsou vyrobeny z vysoce odolného a pevného kompozitního materiálu G-10, který nejen odolává extrémním povětrnostním podmínkám,  ale má vynikající přilnavost a tedy protiskluzovost, neabsorbuje vlhkost a odolává i chemickým látkám.  

Konstrukce: pistole samonabíjecí
Model: ME1911
Ráže: 9mm Luger
Hmotnost bez zásobníku: 1140 g
Hmotnost se zásobníkem: 1216 g
Délka hlavně: 5" / 12,7 cm
Stoupání vývrtu: 1/10
Kapacita nábojů: 9 + 1
Barva: Černá
Spoušťový mechanismus: SA Single Action
Závěr: celoocelový, kovaný s drážkami pro manipulaci
Střenky: G-10
Mířidla: stavitelné hledí LPA TRT, ocelová muška Novak
Spoušť: odlehčená, skeletonizovaná
Pojistka: oboustranná, prodloužená
Zásobník: na 9 nábojů

Součástí balení je dále: 

  • ochranný polymerový kufr
  • 2x zásobník (celkem)
  • čisticí sada
  • pomůcka pro seřízení mířidel LPA
Parametry
Ráže 9x19mm